Latvijas Gada balva sportā

    Ik gadu īsi pirms Ziemassvētkiem ap 21.decembra vakaru, kad sportisti ir atgriezušies mājās pie ģimenēm no sacensībām un treniņnometnēm, gaisā virmo eglītes un piparkūku smarža, LTV1 kanālā “iet gaisā” Prospero producētā Latvijas Gada balva sportā ceremonija. Pasākums, ko TV tiešraidē vēro ap 100 000 skatītāju, un klātienē pagodina vairāk nekā 500 viesu, viņu vidū Prezidents, vadošie sportisti, ministri un sporta amatpersonas, tiek rīkots jau kopš 2005.gada. Tas kļuvis par prestižāko sporta nozares ikgadējo notikumu. Balvas pasniedz un priekšnesumos uzstājas vadošie mākslinieki, kultūras, sporta un citu jomu izcilnieki.

    Prospero producē pasākumu un īsteno komunikācijas kampaņu, sadarbojoties ar balvas dibinātājiem – Igo Japiņa Sporta aģentūru, un rīkotājiem – Latvijas Olimpisko komiteju, sadarbības partneriem – LSFP, LR IZM, ģenerālsponsoriem – Latvijas Dzelzceļš un Starptautiskā lidosta Rīga kā arī mediju partneriem – Latvijas Televīziju, LSM un īpašo balvu izvirzītājiem – Latvijas Paralimpisko komiteju, A.Vaidera fondu u.c.

    Ceremonija apvieno sporta sabiedrību, ceļ nozares popularitāti citu jomu vidū, izceļ lielākos sporta draugus un atbalstītājus, kā arī stiprina attiecības ar līdzjutējiem.