Mājsaimnieču olimpiāde

T/c Spice Home tradicionālajai Mājsaimnieču olimpiādei 2013.gadā tika izvēlēta tēma – bīstamā mājsaimniece. Olimpiādes vēstījums bija, ka mūsdienu modernajām saimniecēm jāspēj viss – būt mīlošai sievai, gādīgai mātei saviem bērniem un ar augstpapēžu kurpēm un datoru pie rokas ikdienā jāspēj izdarīt vairāki darbi vienlaicīgi – iepirkties, pagatavot vakariņas, uzkopt māju un uzņemt viesus ar bagātīgi klātu galdu.

Otrajā mājsaimnieču olimpiādē piedalījās arī viens kungs, kurš sacentās ar 180 dāmām. Dalībniekiem bija jāizpilda 7 dažādi atraktīvi uzdevumi, taču žūrija dalībniekus izvērtēja 10 dažādās nominācijās, vērtējot sievišķīgumu, ātrumu, izveicību un citas prasmes. Par gada bīstamāko mājsaimnieci kļuva vidusskolniece, balvā iegūstot kafijas automātu.

Sabiedrisko attiecību aģentūra Prospero tirdzniecības centrā Spice Home 2012.gada februārī organizēja Mājsaimnieču olimpiādi 2012, kurā piedalījās 113 mājsaimnieces no visas Latvijas.

Dalībnieces savstarpēji spēkojās izveicībā, radošumā un erudīcijā, kā arī prezentēja dažādas mājsaimniecības preces un to pielietojumu. Par olimpiādes vadītāju tika izvēlēta aktrise Santa Didžus, kura sabiedrībā pazīstama kā super mamma, kura mājsaimnieces pienākumus apvieno ar veiksmīgu karjeru. Pasākuma laikā tika noteikta 21.gadsimta Dižmājsaimniece, par kuru kļuva Gita Eriņa – 33 gadus jauna skolotāja un divu bērnu māmiņa no Valles Vecumnieku novadā.

Projekta mērķis bija pozicionēt t/c Spice Home kā veikalu ar plašu mājlietu un mājas preču klāstu un radīt svētkus visām sievietēm, kurām darbi mājās rada prieku. Izvirzītie mērķi tika sasniegti – Mājsaimnieču olimpiādi 2012 bija izcila publicitāte, kas trāpīgi pozicionēja Spice Home zīmolu, un olimpiāde bija īsti svētki visām dalībniecēm un klātesošajiem.