Video

Olgas Krutojas OKKI smaržu prezentācija

Latvija pēc Krievijas ir pirmā valsts pasaulē, kurā Krievijas šovbiznesa zvaigznes Igors un Olga Krutoja prezentēja jauno smaržu zīmolu OKKI.Smaržas jau guvušas popularitāti Krievijā, – tās lieto dziedātāja Laima Vaikule, popmūzikas karalis Filips Kirkorovs, dizainers Valentīns Judaškins un citas slavenības. Festivāla Jaunais Vilnis laikā 2011.gada 27.jūlijā, sadarbojoties ar SIA Douglas Latvija.

Prospero rīkoja OKKI aromāta prezentāciju tirdzniecības centrā Spice. Prezentācija guva grandiozu publicitāti. To apmeklēja Jaunais Vilnis mūza, Krievijas estrādes zvaigzne Alla Pugačova ar savu mīļoto vīrieti Maksimu Galkinu, dziedātāja Valērija, komponists un dzejnieks Igors Nikolajevs, dziedātāja Kristīne Orbakaite, humorists Vladimirs Vinokurs, maestro Raimonds Pauls, dziedātājas Laima Vaikule, Liene Šomase, aktieri Rihards Lepers un Agnese Zeltiņa, modes dāma un blondīņu kustības Latvijā vadītāja Marika Ģederte, dejotāju pāris Viola un Rihards Mailīši, sabiedrības dāma Zane Vaļicka, kā arī par “radiogeišu” dēvētā Ieva Adamss. Pasākumu vadīja šarmantā TV dīva Maija Silova.

Smaržas nopērkamas veikalos Kolonna visā Latvijā, kā arī veikalos Douglas. Paredzams, ka nākotnē OPUS pour HOMME un OPUS pour FEMME iekaros arī Eiropas un aizokeāna tirgus.